O nas

Nowalijki to młode warzywa, pojawiające się wraz z nadejściem wiosny, które kuszą świeżym smakiem i pięknym kolorem, a dodatkowo dostarczają cennych witamin i minerałów. Właśnie taka jest nasza NOWALIJKA

 

NOWALIJKA Catering Dietetyczny powstał z miłości do jedzenia i pasji do gotowania. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej wychodzimy Państwu naprzeciw i oferujemy zdrowe, zbilansowane pod względem wartości odżywczych posiłki, które są jednocześnie smaczne. Wypieki i desery bez dodatku cukru, tradycyjne potrawy o obniżonej wartości energetycznej, dania z różnych egzotycznych zakątków świata w odchudzonej wersji – tego wszystkiego możecie Państwo spróbować w naszym cateringu!

 

W ofercie NOWALIJKA Catering Dietetyczny znajdziecie Państwo:


Diety pięcioposiłkowe – STANDARD, SPORT, NISKI INDEKS GLIKEMICZNY, HIGH PROTEIN (wysokobiałkowa)

 

Diety czteroposiłkowe – OPTIMUM, DASH,DOMOWA

 

Dietę trzyposiłkową – TŁUSZCZOWĄ

 

W razie wątpliwości, która dieta jest dla Państwa najbardziej odpowiednia prosimy śmiało się z nami kontaktować – doradzimy, wytłumaczymy, rozwiejemy wątpliwości – żebyście byli Państwo jak najbardziej zadowoleni z wybranej diety. Każdego klienta traktujemy indywidualnie!

Za kompozycje cotygodniowego menu oraz zbilansowanie diet odpowiada mgr Eliza Więckowska – Kurowska, która prywatnie jest fanką potraw wegetariańskich, kuchni indyjskiej oraz deserów proteinowych.  Natomiast zarządzeniem cateringiem oraz organizowaniem pracy kuchni i kwestiami administracyjnymi zajmuje się Urszula Zarzecka, która ma na swoim koncie ponad 12 letnie doświadczenie pracy w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych. Ponadto jest wielbicielką łakoci bez dodatku cukru i naszych śniadaniowych owsianek, a zwłaszcza tych z daktylowym toffi.

 Duet ten codziennie sprawuję pieczę nad cateringiem, zazwyczaj czynnie uczestnicząc w procesie produkcji cateringowych posiłków oraz dba o to, żeby jakość przygotowywanych dla Państwa dań była jak najwyższa.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i samodzielnego przekonania się o naszej jakości. Serdecznie zapraszamy do NOWAILJKA Catering Dietetyczny!

 

ULA I ELIZA 😊